<
Zadzwoń 660 076 199 lub napisz witaj@zespolweselnydeck.pl

Poznaj Zespół Weselny DECK

Magda - Śpiew

Młoda utalentowana wokalistka, pełna nowych pomysłów oraz zaangażowania w zespół, zawsze daje z siebie 100%, co możemy doświadczyć na wszelkich występach na żywo.Piotr - Klawisze, akordeon, śpiew

Założył zespół ponad 25 lata temu i po dzień dzisiejszy trzyma go w ryzach. Jego zadaniem jest podejmowanie najtrudniejszych decyzji. Zajmuje się także aranżacją utworów. Ma wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez.

 

 

 

 

Wojtek - Gitara

Współzałożyciel zespołu. Pełni funkcję technicznego,
naprawi wszystko co wydaje się nie do naprawienia.
Zajmuje się oświetleniem scenicznym i akustyką, oraz lutnictwem gitarowym.
Właściciel sali prób, w ktorej ćwiczymy. Wyrazy
współczucia dla sąsiadów.

 

 

 

Robert - Gitara basowa, trąbka, śpiew

Twierdzi, że tylko łączy harmonię z rytmem, a tak naprawdę zadziwia ciekawymi pomysłami aranżacyjnymi. Ma świeże spojrzenie na starą muzykę. Zakochany w swoim basie tak dużo ćwiczy, że deck to dla niego za mało. Udziela się jeszcze w różnych projektach rockowych.

 

 

 

Witek - Instrumenty perkusyjne, konferansjerka

Zawsze z tyłu sceny, za największym instrumentem. Przemawia do ogółu, prowadzi zabawy i koncert życzeń. Na wesela zawsze bierze talerz, i to nie jeden.

 


Witamy

Deck, to pięcioosobowy zespół muzyczny z Rogów koło Krosna.

Swoją przygodę z muzyką zespół rozpoczął w 1992 roku, głównie za sprawą znających się od dzieciństwa przyjaciół – Piotrka (instrumenty klawiszowe) oraz gitarzysty Wojtka, którzy zapragnęli wspólnie muzykować. W bardzo niedługim czasie, jeszcze w tym samym roku do zespołu dołączyli koledzy Witek (perkusja) oraz basista Robert. W (2013-2017 luty) dołączyła do zespołu wokalistka Justyna.Od marca 2017 w zespole pojawiła się młoda utalentowana wokalistka Magdalena.
W pierwotnym składzie zespół występuje do dzisiaj, traktując muzykę jako wielką pasję i nieodłączną część życia, ciągle pozostając wiernym idei, że muzyka ma sens i daje największą radość wykonywana „na żywo”.

W ciągu kilkunastu lat istnienia zespół wzbogacił swoje doświadczenia, zarówno muzyczne,  jak i sceniczne grając na wielu scenach podczas rozmaitych imprez.
Muzycy nieustannie poszerzają repertuar o nowe utwory, nie zapominając także o nieco starszych hitach, które wciąż nie tracą świeżości.
I . Plan ( scenariusz ) imprezy.

Istnieją dwie szkoły planowania przebiegu imprezy :

  1. Planujemy wszystko bardzo dokładnie.
  2. Tworzymy krótki, ogólny zarys przebiegu przyjęcia, resztę pozostawiamy losowi…

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że kurczowe trzymanie się planu nie sprzyja dobrej zabawie ani atmosferze. Para Młoda bywa spięta przez dbałość, by wszystko przebiegało w zgodzie ze scenariuszem, a zapomina o spontaniczności i uśmiechu, który bywa kluczem do dobrej zabawy.

Pamiętajmy więc – dużo uśmiechu, luzu i spontaniczności.

II .  Wybór miejsca ( sali ) na przyjęcie.

  1. Kluczowym czynnikiem, jakim powinniśmy się kierować przy wyborze sali, jest jej wielkość, tzn. nie jest dobrze, gdy w pomieszczeniu zaprojektowanym do pomieszczenia 100 osób przebywa ich 130 lub więcej. „Ciasnota” sprawi, że goście nie będą miło wspominać naszego przyjęcia.
  2. Podobnie będzie w sytuacji odwrotnej: 80 osób w olbrzymiej sali, przewidzianej na „usadzenie ‘’ 200 i więcej gości sprawi, że rozproszą się w jej bezkresie. Również w czasie tańca na ogromnym  parkiecie powstaną zbędne luki  nie sprzyjające ciepłej, miłej atmosferze, potrzebnej do dobrej zabawy.
  3. Najlepszym jest rozwiązanie, gdy przyjęcie odbywa się w jednej sali, a nie w dwóch lub więcej. Oddzielenie gości biesiadujących przy stołach od parkietu do tańca może sprawić, że  na początku ( do chwili ośmielenia się ) na parkiecie frekwencja może wynosić mniej niż 100 %.

Sytuacja taka nie jest także najkorzystniejsza dla zespołu muzycznego, który ze względu na brak kontaktu wzrokowego i częściowo dźwiękowego ma utrudnioną możliwość należytego prowadzenia konferansjerki, co za tym idzie, jest mu trudniej porwać gości do tańca.

Czasem jednak koncepcja dwóch sal  sprawdza się, np. gdy zamierzeniem  Państwa Młodych jest, by impreza przebiegała w atmosferze bardzo luźnej, tzn. goście chcący potańczyć robią to w osobnej sali, a inni, chcący akurat porozmawiać mogą spokojnie to czynić, nie przekrzykując się  (wersja spotykana często w filmach zza oceanu )

  1. Bardzo dobrze jest, gdy sala, w której planujemy zorganizowanie naszej uroczystości, posiada odpowiednie warunki akustyczne. Sprawi to zarówno bawiącym się gościom, jak i zespołowi, że wszystkie dźwięki trafią do uszu bez zbędnych zakłóceń.

W przypadku nie najlepszej akustyki ,wszystko zależy od doświadczenia zespołu, jakości używanego nagłośnienia i instrumentów, po części dekoracji sali, która potrafi czasem znacznie polepszyć słabe warunki akustyczne.

III . Oświetlenie.

Współczesne czasy, głównie za sprawą mediów przyzwyczaiły nas  do tego, że przyjęcie, np. wesele powinno mieć odpowiednią oprawę audiowizualną, na którą duży wpływ ma zastosowanie specjalnych świateł. Służą one do oświetlania zarówno sceny, jak i parkietu. Światła potrafią odpowiednio podkreślić wyjątkowość miejsca i sytuacji, także dodać pewności siebie tańczącym gościom.

Dobrze jest skonsultować sprawę oświetlenia pomiędzy Młodą Parą , fotografem oraz zespołem. Zawsze można osiągnąć „złoty środek”.

IV . Repertuar.

Niezwykle ważną sprawą jest, by utwory serwowane przez zespół były odpowiednio zróżnicowane stylowo. Pozwoli to, by wszyscy goście wrócili do domu zadowoleni, potem jeszcze długo wspominali, jak świetnie się bawili na Państwa przyjęciu.

Doświadczony zespół potrafi świetnie dopasowywać się do atmosfery panującej na imprezie i tak układać grane utwory, by nikt nie siedział przy stole, podczas gdy na parkiecie odbywają się tańce.

V . Najważniejsza zasada.

Najważniejszą zasadą dla Młodej Pary jest :

Pamiętać o uśmiechu ,odrobinie luzu i nieschodzeniu z parkietu. Gwarantujemy, że atmosfera udzieli się wszystkim gościom.

 
Zadzwoń 660 076 199
Lub napisz witaj@espolweselnydeck.pl

 
© DECK MUSIC BAND 2014 - All Rights Reserved. Projekt strony www i realizacja webapper.pl