Zadzwoń 660 076 199 lub napisz witaj@zespolweselnydeck.pl

Poznaj Zespół Weselny DECK

Piotr - Klawisze, akordeon, śpiew

Założył zespół ponad 22 lata temu i po dzień dzisiejszy trzyma go w ryzach. Jego zadaniem jest podejmowanie najtrudniejszych decyzji. Zajmuje się także aranżacją utworów. Ma wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez.

Kawy pije mało.

 

Wojtek - Gitara

Współzałożyciel zespołu. Pełni funkcję technicznego,
naprawi wszystko co wydaje się nie do naprawienia.
Zajmuje się oświetleniem scenicznym i akustyką.
Właściciel sali prób, w ktorej ćwiczymy. Wyrazy
współczucia dla sąsiadów.

 

 

Justyna - Śpiew, klarnet

Zespół deck po dwudziestu latach muzykowania zdecydował, że bez kobiety ani rusz. Justyna przydaje się głównie jako kierowca basisty, zaniża średnią wieku w zespole, czasem śpiewa.

 

 

Robert - Gitara basowa, trąbka, śpiew

Twierdzi, że tylko łączy harmonię z rytmem, a tak naprawdę zadziwia ciekawymi pomysłami aranżacyjnymi. Ma świeże spojrzenie na starą muzykę. Zakochany w swoim basie tak dużo ćwiczy, że deck to dla niego za mało. Udziela się jeszcze w trzech zespołach rozrywkowych.

 

Witek - Instrumenty perkusyjne, konferansjerka

Zawsze z tyłu sceny, za największym instrumentem. Przemawia do ogółu, prowadzi zabawy i koncert życzeń. Na wesela zawsze bierze talerz, i to nie jeden.
Wiatamy

Deck, to pięcioosobowy zespół muzyczny z Rogów koło Krosna.

Swoją przygodę z muzyką zespół rozpoczął w 1992 roku, głównie za sprawą znających się od dzieciństwa przyjaciół – Piotrka (instrumenty klawiszowe) oraz gitarzysty Wojtka, którzy zapragnęli wspólnie muzykować. W bardzo niedługim czasie, jeszcze w tym samym roku do zespołu dołączyli koledzy Witek (perkusja) oraz basista Robert. W tym sezonie (2013 r.) dołączyła do zespołu bardzo uzdolniona i utalentowana wokalistka Justyna.
W pierwotnym składzie zespół występuje do dzisiaj, traktując muzykę jako wielką pasję i nieodłączną część życia, ciągle pozostając wiernym idei, że muzyka ma sens i daje największą radość wykonywana „na żywo”.

W ciągu kilkunastu lat istnienia zespół wzbogacił swoje doświadczenia, zarówno muzyczne  jak i sceniczne grając na wielu scenach podczas rozmaitych imprez.
Muzycy nieustannie poszerzają repertuar o nowe utwory, nie zapominając także o nieco starszych hitach, które wciąż nie tracą świeżości.

 
Zadzwoń 660 076 199
Lub napisz witaj@espolweselnydeck.pl

 
© DECK MUSIC BAND 2014 - All Rights Reserved. Projekt strony www i realizacja webapper.pl